Favoriter: 0
Kontakta våra säljare

Kontakta våra säljare

Runt om i landen arbetar våra duktiga säljare.
Nedan kan du enkelt komma i kontakt med någon av dem.

Texstar AB

Gösvägen 7
S-761 41 Norrtälje
Sverige

Tel: 0176 29 65 50
Ordertel: 0176 29 65 66
Fax: 0176 29 65 74
Orgnr. 556455 -1900

Öppettider

Mån-Tors: 08.00 – 17.00
Fre: 08.00 – 16.00

24:e juli – 11:e augusti
Mån-Fre: 08.00 – 16.00

Vi stänger för lunch varje dag
mellan 12.00 – 12.45.

Martin Davidsson

Martin Davidsson

Försäljning - Västra Sverige
070 262 28 24
martin.davidsson@texstar.se

Joachim Lundblad

Joachim Lundblad

Försäljning - Mellansverige
072-236 23 88
joachim.lundblad@texstar.se

Magnus Meijer

Magnus Meijer

Försäljning - Norra Sverige
070 332 38 90
magnus.meijer@texstar.se

Oskar Majberg

Oskar Majberg

Försäljning - Mellansverige
072 572 31 90
oskar.majberg@texstar.se

Mathias Andersson

Mathias Andersson

Försäljning - Södra Sverige
072-853 81 81
mathias.andersson@texstar.se

Mikael Andersson

Mikael Andersson

Försäljningschef
070 610 05 30
mikael.andersson@texstar.se

Sofia Axelsson

Sofia Axelsson

Brodyr och transfer

sofia.axelsson@texstar.se

Sophia Johansson

Sophia Johansson

Brodyr och transfer

sophia.johansson@texstar.se

Åsa Selander

Åsa Selander

Order och kundmottagning
0176 29 65 66
asa.selander@texstar.se

Sabine Carlsson

Sabine Carlsson

Order och kundmottagning
0176 29 65 66
sabine.carlsson@texstar.se

Linda Ekman

Linda Ekman

Order och kundmottagning
0176 29 65 66
linda.ekman@texstar.se

Mats Ågren

Mats Ågren

VD
070 146 47 00
mats.agren@texstar.se